Fremtidsfabrikken search
facebook linkedin youtube

BIZZ NETWORK

 

ADAM RINGSBY-BRANDT - LinkedIn

Advokat hos Bertel Rasmussen Advokater 

arb@bertelrasmussen.dk 

70 25 21 15 

 

MIICHAEL NØRGAARD - LinkedIn

Advokat hos Advokatfirmaet Henning Moritzen

mno@moritzen-law.dk 

62 21 20 10

 

SUSANNE BUNDGAARD GEIL - LinkedIn

Advokat hos Bundgaard Advokater 

sbg@bundgaardadvokater.dk 

20 61 99 16

 
Jørn Skaarup Christiansen
JØRN SKAARUP CHRISTIANSEN

Registreret revisor hos Dansk Revision 

josc@danskrevision.dk

62 20 18 18

 

 

Morten Pedersen
MORTEN PEDERSEN - LinkedIn

Statsautoriseret revisor hos RevisionsFirmaet Edelbo 

mp@edelbo.dk 

62 22 99 66

 
MICHAEL KURUP ANDERSEN - LinkedIn

Statsautoriseret revisor hos Deloitte 

micandersen@deloitte.dk 

63 14 69 15 

 

Torben Groth Petersen

TORBEN GRODT PETERSEN - LinkedIn

Virksomhedskonsulent hos Grodt Consult

torben@grodtconsult.dk

40 37 18 20

 
Henrik Huus
HENRIK HUUS - LinkedIn

Legende direktør hos Geese Consulting  

henrik@geese.dk 

53 53 46 55

 


HOLGER HINZ- LinkedIn 

Virksomhedskonsulent hos Hinz Management Inc.

holgerhinz@thuromail.dk 

42 26 56 55

 

Tina Kragh Rusfort

TINA KRAGH RUSFORT - LinkedIn

Designer og rådgiver hos Courage Design

tina@courage-design.dk 

23 47 31 49

 

Tyge Mortensen

TYGE MORTENSEN LinkedIn

Højskoleforstander uden portefølje hos Landsbyhøjskolen

tygemortensen@gmail.com 

60 91 58 45

 

Christian la Cour

CHRISTIAN LA COUR - LinkedIn

Virksomhedskonsulent hos Konsulentfirmaet Christian la Cour

clc@christianlacour.dk 

40 35 36 09

 

Preben Larsen
PREBEN LARSEN - LinkedIn

Erhvervsrådgiver hos Jyske Bank

pil@jyskebank.dk 

89 89 95 03

 

Susanne S. Christens

SUSANNE S. CHRISTENS - LinkedIn 

Erhvervsrådgiver hos Jyske Bank

susanne.christens@jyskebank.dk 

89 89 93 31

 

Michael Groth Kastrupsen

MICHAEL GROTH KASTRUPSEN

Uddannelseskoordinator hos Svendborg Erhvervsskole

mk@svend-es.dk 

25 57 70 13

 

Susan Henriksen

SUSAN HENRIKSEN - LinkedIn

Konsulent hos SDU Erhverv

suhe@sdu.dk 

21 35 60 43 

 

Theis Linnet Aagaard
THEIS LINNET AAGAARD - LinkedIn

CFO hos Clicklearn

theis@linnet-aagaard.dk

21 34 10 30

  Anne Mette Wandsøe
ANNE METTE WANDSØE - LinkedIn

Direktør hos Turist- og Erhvervsforeningen Langeland

amw@langeland.dk 

62 51 35 00

 

 

Preben Johansen

PREBEN JHANSEN - LinkedIn 

Projektkoordinator hos Turist- og Erhvervsforeningen Langeland 

preben@langeland.dk

24 27 97 99

 

 

Susanne Linnet Aagaard

SUSANNE LINNET AAGAARD - LinkedIn
Tovholder for Bizz Network

susanne@fremtidsfabrikken.com

30 17 44 50

  

Fremtidsfabrikken   |   Frederiksgade 8    |   5700 Svendborg   |    fremtidsfabrikken@svendborg.dk   |   Tlf. (+45) 30174450