Fremtidsfabrikken search
facebook linkedin youtube

KONTAKT

Susanne Linnet Aagaard

INTERIM LEDER

Leder af fabrikken

Torben Grodt Petersen

30 17 44 50

torben.grodt@svendborg.dk

 

Merete Storm Jönsson

CAFÉVÆRT

 Husets madmor laver verdens bedste frokost

Merete Storm Jönsson

30 17 44 55

merete.jonsson@svendborg.dk

 

Vagn Remme

HUSVÆRT

Booking af lokaler og alt det praktiske

Vagn Remme

30 17 44 60

vagn.remme@svendborg.dk

 

Jørgen Lynge

HUSVÆRT

Økonomi og kontrakter

Jørgen Lynge

24 75 99 80

jorgen.lynge@svendborg.dk

 

 

Birthe Viuff på Fremtidsfabrikken

HUSASSISTENT

Holder det kreative hus pænt

Birthe Viuff

30 17 44 60

birthe.viuff@svendborg.dk

 

Bonnie toftegaard på Fremtidsfabrikken

HUSASSISTENT

Holder Kvægtorvet pænt

Bonnie Toftegaard

30 17 44 60

bonnie.toftegaard@svendborg.dk

 

HUSASSISTENT 

Laver mad i caféen 

Marit Nolsøe Nielsen

30 17 44 55

marit.nolsoe@svendborg.dk

 

HUSASSISTENT 

Hjælper i caféen

Sanne Hansen

30 17 44 55

sanne.hansen@svendborg.dk

 

 

Fremtidsfabrikkens projekter

 

Stine Skøtt Thomsen

PROJEKTLEDER

Leder af projektet Medstrøm

Stine Skøtt Thomsen

30 17 44 61

stine.thomsen@svendborg.dk

 

Bethina Saabye Als

PROJEKTKONSULENT

Koordinere deltagere og forløb på Medstrøm

Bethina Saabye Als Larsen

30 17 44 51

bethina.larsen@svendborg.dk

 

Birgit Schønnemann

PROJEKTADMINISTRATOR

Økonomi og administration i Medstrøm

Birgit Schønnemann

30 17 44 49

birgit.schoennemann@svendborg.dk

 

 

 

Du kan kontakte os lige her ...

 

Fremtidsfabrikken - kreativt iværksætterhus

Jessens Mole 11

5700 Svendborg

 

Fremtidsfabrikken - IT og maritimt iværksætterhus

Kvægtorvet

Frederiksgade 8

5700 Svendborg

 

Tlf. 30 17 44 49

E-mail: fremtidsfabrikken@svendborg.dk

 

 

Du kan sende faktura elektronisk til ...

 

Huset Fremtidsfabrikken - kreativt iværksætterhus

EAN nr. 579 800 693 1842 

 

Huset Fremtidsfabrikken - IT og maritimt iværksætterhus

EAN nr. 579 800 693 2146 

 

Projektet Medstrøm og andre projekter

EAN nr. 579 800 692 9979 

 

Fremtidsfabrikken   |   Jessens Mole 11   |   5700 Svendborg   |   fremtidsfabrikken@svendborg.dk   |   Tlf. (+45) 30174449